●•Megadron•●
DOBRODOSLI NA FUN
FORUM MEGADRON
UKOLIKO VAM JE DOSADNO
PRIDRUZITE NAM SE


●•Megadron•●
DOBRODOSLI NA FUN
FORUM MEGADRON
UKOLIKO VAM JE DOSADNO
PRIDRUZITE NAM SE


●•Megadron•●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Megadron je virtualni svet na njemu su stvorene drzave kojim upravlju ljudi pridruzi im se!
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Sta je Virtualni Grad?

Go down 
AuthorMessage
Admin
Administrator
Administrator
avatar


Posts : 54
Novac : 82
Ugled : 0
Join date : 2009-09-08

Sta je Virtualni Grad? Empty
PostSubject: Sta je Virtualni Grad?   Sta je Virtualni Grad? EmptyTue Sep 08, 2009 12:10 pm

Za oni koji nisu shvatili kako se ovo igra objasnicu vam:

Samo da napomenem da trenutno imamo jedan grad znaci dok nesakupimo dovoljno clanova nejcemo otvarati novi!


-Gracka palata
To je mesto po meni najglavnije mesto gde mozete da dobijete ugled u gradu naranvo to je mesto gde treba biti gradonacelnik ili clan skupstine.

Kako doci do gradonacelnika ili skupstine?
Kao sto znate svaki grad u svetu ima stranke tako svi koji misle da mogu da doprinesu gradu razvoj i posao za gradjane mogu da otvore svoju stranu.

Kako otvoriti stranku?
Stranku otvaras tako sto meni posaljes na PM plan stranke.

Sta je to plan stranke?
To je jedan tekst koji vi trebate sastaviti za taj tekst se morate drzati i boriti da ostvarite te ciljeve za koje se vasa stranka zalaze.

Da li admin moze da zabrani stranku ili neda da je otvori?
Admin pregleda plan on misli najbolje za gradjane i on otvara ono sto je najbolje sto znaci nema protekcije.

Jel ima ograniceni Broj stanaka?
Broj stranaka je za pocetak ogranicen na 3.

Zasto je broj stranaka ogranicen na 3?
Zato sto bi onda svi mogli da otvore stranke i to znaci da niko nebi usao ni u jednu stranku i svi bi glasali za sami sebe to je nedopustljivo.

-Krcma

Sta je to krcma?
Krcma je mesto za opustanje sto znaci samo opusteno mozete da idete u offtopic da raspravljate o raznim stvarima...

-Kuce

Zasto sluzi kuca?
Kao sto i sami znate svaki covek mora negde da spava i da prosiri svoju porodicu zato vam i sluze kuce.

Da li mogu da budem stanovnik grada bez kuce?
Stanovnik grada nemozes biti bez kuce.

Da li treba da placam nesto kad koristim kucu?
Kuca se dobija besplatno ali kako bi grad dobio para za prosiravanje grada morate da platite po 10 sona na mesecnom nivou to vam je kao porez na kucu!

Da li ima protekcija prilikom placanja?
To se mene iskreno ne tice sve zavisi od grada ako vam dozvoli ili grad ima para on moze da izda obavestenje da netreba da platite taj mesec ili da vam poveca sumu za placanje!

-Trznica
Sta je trznica?
Trznica je veliko mesto gde mozete da kupite sve na jednom mestu!

-Banka
Zasta sluzi banka?
Ukoliko vam treba kredit mozete ga zatraziti u banci ili stediti novac.

Sta mi je potrebno da bi stedeo novac?
Da bi stedeo novac treba da otvorite racun u banci.

Da li se to placa?
Opet isto ja kazem od mene to nezavisi sve zavisi od grada kako grad odluci.


Eto ja sam se potrudio da vam odgovorim na neka pitanja ukoliko imate jos neka pitanja postavite u postu ovde!
Back to top Go down
https://megadron.rpg-board.net
 
Sta je Virtualni Grad?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
●•Megadron•● :: Forum :: Obavestenja-
Jump to: